PÁNSKÉ SVATEBNÍ ZAKÁZKOVÉ KREJČOVSTVÍ

Svěřte se s důvěrou do rukou našich odborníků a skvělých krejčích s více než 20-ti lety odborných a praktických zkušeností v šití pánských svatebních obleků, svatebních košilí a dalších módních oděvů a svatebních doplňků na zakázku.

Osobní krejčovské služby a svatební krejčovský salon Mahdall. Náš salon s nejdelší tradicí v ČR, byl založen už v roce 1991.

Pánské svatební obleky a svatební košile šité na míru

to nejlepší pro váš vyjímečný den…

Svatební oblek pro ženicha šitý na míru

Skvělý svatební oblek pro ženicha ušitý na míru vám v našem zakázkovém krejčovství ušijeme s jednou, maximálně dvěma zkouškami a v té nejvyšší kvalitě. Svatební obleky šijeme výhradně z nejkvalitnějších zahraničních látek a podle aktuálních módních střihů.

Perfektní vypracování detailů i celého obleku určitě zaujme na první pohled laiky i profesionály ve vašem okolí a jednoznačně zdůrazní váš perfektní vzhled a eleganci.

Vychutnejte si úžasný pocit vlastnit luxusní oblek ušitý na míru
v salonu s tradicí od roku 1991.

Střihoví odborníci a nejlepší krejčí na italských strojích ušijí váš nový a skvěle padnoucí svatební oblek i s vaším monogramem a mnoha dalšími detaily, které zaujmou vaše okolí a zvýrazní vaši osobnost. Nový oblek šitý na míru budete nosit s radostí - pro jeho vzdušnost, nemačkavost a hlavně pohodlí, nejen na svatbě.

Vyberte si u nás z toho nejlepšího látku i střih, zajímavou podšívku, knoflíky, tvar monogramu, ručně vyšité dírky a další detaily, pro které si váš nový oblek ještě více zamilujete.

Ceny našich pánských svatebních obleků šitých na míru se odlišují dle vybraného materiálu z námi dovážených luxusních vlněných látek MARZOTTO, ARMANI, CERRUTI a také podle množství vybraných detailů a vypracování.

  • řada obleků - BUSSINES CLASS - 10.900 - 14.900 Kč
  • řada obleků - FIRST CLASS - 15.900 - 19.900 Kč
  • řada obleků - EXCELENT - 20.900 - 25.900 Kč

Pánské svatební košile šité na míru

Zajímavé, jedinečné a limitované edice pánských košilí, ve kterých se určitě s nikým nepotkáte.

Pro moderní muže, kteří ocení vysokou kvalitu zpracování, zajímavé vzory a kompletní servis firmy s nejdelší tradicí v ČR, nabízíme speciální kolekce jedinečných pánských košilí vhodných do obleku, k sakům i riflím.

Tyto košile si můžete nechat ušít na míru z nejlepších italských a českých bavlněných a strečových látek nejvyšší kvality.

Ceny košílí na míru se liší dle vybrané látky a množství jedinečných detailů od 1.900 do 2.900 Kč.

Pánové, nechte se okouzlit moderními vyštíhlenými střihy, nejjemnějšími látkami a zajímavými detaily originálních košilí, navržených módním návrhářem Milem Mahdallem.

Tyto svatební košile jsou ušity vždy v sériích pouze několika kusů.

Těšíme se na vaši návštěvu…

© 2018 mahdall.cz | Vyrobil weirich.cze-shopy, webové stránky a aplikace, SEO & Šmodrchlík