CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI...


Dobrý den, chtěl bych vám ještě jednou moc poděkovat za důležitou součást našeho svatebního dne a posílám malou ukázku... www.youtube.com/svatebni-klip-D+M
Moc děkuji a budu vás s čistým srdcem doporučovat :-)

Miroslav Kratochvíl


Dobrý den paní Lenská,

ještě jednou Vám mockrát děkuji za neuvěřitelný výběr a sladění mého svatebního obleku. Jak se říká a budu se opakovat, ve svatební den je nejkrásnější nevěsta a ženich je jejím doplňkem, ale u nás to bylo jinak.

Nevěsta byla nádherná, ale já jsem vedle ní vůbec neztratil svůj lesk a dohromady jsme tvořili krásný pár, díky Vám.

Všem se můj oblek moc líbil a nevěsta, když mě viděla poprvé celého ustrojeného, tak se neubránila dojetí a ukápla ji slza, jak moc mi to sluší.

Mockrát děkujeme

Ing. Lukáš Babický, Ústí nad Labem


Přišel jsem do salonu Mahdall s tím, že bych chtěl ušít pěknou bílou košili na svatbu. Chtěl jsem se ženit jen v černých manšestrácích a této košili, dle starého hesla: "Chlap v černých kalhotách a bílé košili vypadá nejlíp."

Pan Mahdall mě oblékl do černých kalhot a košile, ať se na sebe mrknu v zrcadle. Po pravdě řečeno - nic moc. Navrhl mi lesklý modrý oblek s proužkem. S tím, že ženich má být na svatbě pan Někdo - osobnost. Musel jsem uznat, že mi to sluší. Ale oblek a ještě lesklý! Nic pro mě. Navrhl, že si můžu zkusit ve "svých" černých kalhotách a bílé košili vzít velkou černou peněženku a obejít pár restaurací. Jo, pochopil jsem, působil bych opravdu jako pinkl.
Nakonec mi vybral šedý lesklý oblek, v kterém jsem se na svatbě cítil velice dobře. Zářil jsem štěstím.

Už krátce po svatbě jsem ale litoval, že jsem si nevzal ten původní leskle modrý. Byl bych v něm přece jen větší švihák. A nejen na svatbě. A perfektní slavnostní bílou košili ušitou na míru jsem měl na svatbě i mnohokrát po ní. Díky. Takový servis a zkušenosti jsem jinde nenašel.

Zdravím Vás a ať se Vám daří

Jorik Švanda


U pana Mahdalla nakupuji oblečení pro mého muže už asi 15 let. Přesto, že by nejradši chodil v jedněch riflích a staré kožené bundě, na nákupy „u Mahdalla“ si po první zkušenosti zvykl a nechá se tam jednou, dvakrát za rok celý obléct. Aby měl zas klid. Jak on říká, všecko mají na jedné hromadě, už to tam zná, jsou tam milí a hlavně - pak už nikam nemusí. Tenhle opečovávací servis pro naše manžely můžu jenom doporučit. A pan Mahdall a hlavně paní Lenská, to je „koncert“. Opravdu umí. Vždycky ho „diplomaticky“ dostanou do toho, co mu opravdu sluší a v čem se líbí i mě. Znáte to, nikdo doma nemá pravdu, ode mě by si říct nedal. Vyzkoušejte. Vřele doporučuji.

Jana Novotná


Milá paní Lenská,

chci vám poděkovat za vaši dlouholetou péči o šatník mého manžela. Musím říct, že kvalita oblečení z vašeho salonu, to opravdu něco vydrží. Ty italské mikyny, košile, ale i boty a obleky mého muže mají bohužel podstatně delší životnost, než většina mého oblečení. Škoda, že se nechcete věnovat i dámské módě pro „české“ postavy, jako jsem já.

Hodně úspěchů a dalších nakupujících spokojených manželek vám přeje

Bronislava Čermáková


....boty značky Riccardo, které jsem u Vás před lety pořídil, jsou opravdu špičkové. Je pravda, že o ně pečuji, ale skutečně jsou velmi kvalitní. Vřele mohu doporučit všem.

Richard Cígler


Vážená paní Lenská,

chci vám opravdu ze srdce poděkovat za vaši téměř božskou trpělivost při vybírání oblečení pro mého manžela. Známe se už dost dlouho a tak chci aspoň takto ocenit vaši upřímnou snahu mi s ním pomoci a občas zrekonstruovat jeho šatník. Jěště jednou díky a přeji vám i vašim milým kolegyním hodně štěstí a příjemných zákazníků, se kterými nebudete mít tolik práce.

Ing. Věra Boučková


S obsluhou jsem byl velice spokojen. No a můžu vyrazit na svatbu jako nejelegantnější svědek všech dob.

Martin B.


Moc děkujeme za profesionální přístup. Skvěle jste nám poradila s výběrem svatebního obleku. Odcházíme s velmi příjemným pocitem a budeme vás doporučovat dál a dál.

POKORNÝ


Děkujeme velmi pěkně za výbornou a příjemnou obsluhu, za kompletní oblečení ženicha a cenné rady.

Kuncová


Perfektní přístupem odborné znalosti a krásný výběr obleků. Určitě zde nejsem naposledy.

Václav Staněk


Ďakujeme velmi pekne za možnost nakúpiť u Vás svadobný oblek+ doplňky pro ženicha a svadobného otca. Boli sme velmi milo prekvapený ústretovosťou a ochotu vášho personálu, nakol’ko jsme prišli velmi neskoro (sobota 13:10). Personál nám ochotne pomohlo a poradil bez nátlaku a náhlenia. Eště raz velká vďaka.

Peter Ondrejčka


Děkujeme za krásný oblek! Naše svatba bude o to dokonalejší. Velice příjemná obsluha, rádi doporučíme dál, a rádi se znovu vrátíme. I když určitě ne pro oblek na svatbu. TEN UŽ MÁME!

Díky, díky, díky.

L+Z


Děkujeme paní Pokludové za perfektní pomoc při výběru svatebního obleku, a také za záchranu budoucího života! Děkujeme.

Lucka + Vláďa


Velmi příjemné překvapení. Výborný servis a ochota při výběru. Jestli nebude nevěsta spokojená, tak už nevím. :-)

podpis nečitelný


Děkujeme za pomoc a ochotu při výběru svatebního obleku. Určitě se sem v budoucnosti vrátíme a prodejnu doporučíme kamarádům a známým.

Petra a Jožka


...super boty. Před 5 -ti lety jsem si u vás koupil černé polobotky, manželka říkala, že jsou drahé [3 900 Kč]), ale když se minulý týden divila, jaké mám krásné boty a já jí řekl, že to jsou stále ty „drahé“ z před 5 let, uznala, že u MAHDALLA cena = kvalita.

Dr. Okáč


...další vyjádření našich zákazníků najdete také na stránkách našeho módního salonu Mahdall & Lenská

© 2018 mahdall.cz | Vyrobil weirich.cze-shopy, webové stránky a aplikace, SEO & Šmodrchlík